Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

MDŽ (Moderní design pro ženy)

Napsal dne 08. 03. 2013 uživatel ivana.kotasova

Začátkem dubna ve Veletržním paláci v Praze bude probíhat již tradiční velmi oblíbený Modelový byt. Letošní ročník je věnovaný plnně ženám a zelenému bydlení. I proto je tento rok navrhován ženou - architektkou Viktorií Souček z britské architektonické kanceláře Bogle architects.
V každém z dosud realizovaných modelových bytů se organizátoři snažili zaměřit pozornost veřejnosti na určitou problematiku (například správné osvětlení jednotlivých prostor bytu), proto je také letos Modelový byt věnován řešení otázek, tentokrát v oblasti zeleného bydlení a úspor energií. A protože muži mají většinou v otázkách energetiky a ekologie jasno, rozhodli se organizátoři věnovat především ženám, které jsou duší téměř každého zařizovaného interiéru bytu či domu.
A proč právě ženám?Uvědomělé ženy také chtějí rozumět tomu, jaké materiály, jaká okna a dveře, jaký způsob vytápění či větrání zvolit, jakými spotřebiči vybavit byt, jaký nábytek a zařízení vybrat, jak správně recyklovat odpady, protože tak potom nejlépe poznají, co je pro jejich rodiny, děti a partnery  nejvhodnější. A protože organizátoři rádi spojují užitečné s ještě užitečnějším, připravili v rámci Modelového bytu ve spolupráci s Akcí Cihla vaření s osobnostmi.

Tento veletrh určitě stojí za návštěvu:-)