Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

Bez boulí a karambolů

Napsal dne 28. 06. 2012 uživatel ivana.kotasova

Když trochu popustíte uzdu fantazii a zvolíte vhodné dekorace, může být pokoj pro nejmenší snadno čímkoli - komnatou pro princeznu, rájem pro horolezce, dívčím salonem i kajutou malého piráta. Hezký vzhled ale není vše. Správný dětský pokoj by měl poskytovat nejmenším hlavně bezpečí- Bez špetky předvídavosti ze strany rodičů se to neobjede. Zejména malé děti umí být při hraní nejen tvůrčí, ale také překvapivě vynalézavé a je dobré s tím při zařizování jejich království dopředu počítat.

Pohybová koordinace i orientace v prostoru se vyvíjejí u dětí postupně, a tak se několika boulím a karambolům určitě nevyhnete. Na vážné úrazy však dojít nemusí. Stačí pokojík šikovně upravit tak, aby malý, obyvatelům poskytoval bezpečné zázemí, i když je necháte bez dozoru. V praxi to znamená ukotvit vyšší skříně i regály pevně ke stěnám a vyhnout se proskleným dvířkům či policím ze skla. Nábytek by měl být zdravotně nezávadný, stabilní, se zaoblenými hranami a dobře opracovaný, aby nehrozilo zadření třísek Pokud takový doma nemáte, vyplatí se investovat do speciálních krytek. Zvláštní opatření si kromě rohů zaslouží také nechráněné zásuvky na elektřinu, radiátory s ostrými hranami nebo dveře trčící volně do prostoru. Lepší volbou je závěs, dveře zajíždějící do zdi či jejich shrnovací varianta.

Líheň nápadů

nechcete, aby se z dětského pokoje stalo skladiště pro hromady hraček?Volte raději univerzální a nápadité kousky, které v dětech podporují tvořivost a rozvíjí se jejich smysly.

 

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu