Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

Dětský pokoj

Napsal dne 25. 10. 2009

Zařizování dětského pokoje je jistě vzrušující zážitek pro každého rodiče, na druhou stranu může být i poměrně stresující. V dnešní době je nabídka vybavení a doplňků velmi široká, při dostatku času se dá pokoj připravit tak, že ho nebude potřeba upravovat, dokud dítě nevymění dětskou postýlku za postel velkou.

Zřejmě nejdůležitější částí zařizování dětského pokoje je zajištění bezpečnosti. Z výzkumů vyplývá, že velká část dětských úrazů se stane právě v dětských pokojích, proto je potřeba k tomuto faktu přistupovat zodpovědně a nic nezanedbat. Dětská postýlka by měla mít matraci přesně na míru, aby mezi matrací a hranami postýlky nebyla žádná mezera. Hračky by měly být umístěny v jedné krabici či skříni. Velmi důležité je zabezpečení všech elektrických spotřebičů, samozřejmě elektrických zásuvek a také ošetření veškerých ostrých hran a rohů.

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu