Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

Dětský pokoj pro školáky

Napsal dne 12. 11. 2012 uživatel ivana.kotasova

Nábytek pro školáky by měl veselý. Proto by se v dětském pokoji nemělo šetřit barvami a vybírat nábytek i tvarem a hlavně u předškoláků. Ten by měl stát i součástí dětských her. K radosti rodičů zase přispěje, pokud je nábytek spolehlivý, funkční, bezpečný, ekologický a zdravotně nezávadný.

Z nýbytku je nutné pořídit hlavně postel s kvalitní matrací, psací stůl, vhodnou židli, šatní skříň, věšák, police, krabice či kontejnery na knihy a hračky. Pokud máte dostatečný prostor, nezapomeňte také na židli nebo křeslo pro sebe. Pro čtení pohádek uvítáte pohodlné posezení i vy, popř. nějaká milá návštěva vaší ratolesti.

Dětský pokoj není odkladiště. Stejně, jako se nedoporučuje zahlcovat ho velkým množstvím nábytku je další zásadní chybou dávat do dětského pokoje starý, vyřazený nábytek. Pravda, děti si možná nový počmárají a poničí, ale jsou tyto signály obvzlášť citlivé.

Nehledě na to, že starý nábytek pravděpodobně nebude vyhovovat ani ergonomicky (dnešní děti jsou celkově vyšší než dříve), ani z hlediska bezpečnosti a hygieny.

Typy najdete: www elsvit.cz, www.ikea.cz, www.jamall.cz

WEB3ef0d1_7003_Compact_letto_con_secondo_letto.jpg

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu