Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

Dětský ráj pro miminka

Napsal dne 09. 11. 2012 uživatel ivana.kotasova

Vybavit místnost pro vaši ratolest není zrovnajednoduchý úkol. Zvláště miminka a batolata často "končí" v ložnici, protože máma je prostě máma.

Podívejte se na nejnovější trendy a pak zvažte, zda nezvolíte alespoň v prvním roce dítěte nějaký kompromis.

Asi nejdůležitější součástí miminkovského dětského pokojíčku je postýlka a přebalovací stůl. Kromě funkčnosti a ergonimie musíme mít na paměti také bezpečí potomka.

Postýlka musí být zabezpečená zvýšenými čely a bočnicemi proti nechtěnému pádu dítěte ve spánku. Už pro ty nejmenší zospovědně vybíráme vhodnou matraci. Měla by být spíše tvrdá a splňovat standardní hyggienické nároky. To znamená, že musí mít odnímatelný potak, který se dá bez problémů opakovaně prát.

U přebalovacího pultíku je důležitá, kromě funkčnosti a stability i jeho výška. K děťátku se naohýbáte až dost, takže oceníte dostatečně vysokou plochu, kde nemusíte být příliš sklonění.Tip na www.ikea.cz - přebalovací stůl Sniglar.

Další typy na vybavení dětského pokoje pro miminka - nálepky, kolébky, plastové stoličky, celé dětské pokojíčky - sestavy - www.ikea.cz, www.sconto.cz www.dezyned.cz

POKOJ GIGI E LELE.jpg

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu