Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

I topení může být krásné...

Napsal dne 09. 09. 2011

Myslíte, že topení musí být jen bílé, béžové nebo šedivé? A že je nejlepší schovat ho pod oknem za záclonu? Tak to už dávno není pravda. Moderní designové radiátory se klidně mohou stát dominantními prvky vašeho domu či bytu.

Designéři se v současnosti doslova předhánějí, kdo přijde se zajímavějším doplňkem do bytu. Zaměřují se nejen na nábytek, ale i na elektrické spotřebiče a dokonce i radiátory. Díky tomu se dnes už nemusíte spokojit s klasickými radiátory, ale můžete si vybírat z bohaté nabídky barev i tvarů. Máte tak možnost zvolit radiátor přesně podle barevnosti a stylu každé místnosti ve vašem domě či bytě.

Na výběr jsou nejen koupelnové radiátory, které zároveň slouží i k sušení ručníků, ale i nádherné kousky, které ozdobí váš obývací pokoj a další místnosti. Můžete se rozhodnout, jestli zvolíte retro design, který je v současnosti velmi oblíbený, nebo spíše supermoderní kousek. V nabídce jsou radiátory v nerezovém provedení i v nejrůznějších barevných odstínech.

Při nákupu radiátoru si ale dejte pozor na to, že některé designové kousky mají oproti běžným radiátorům mnohem menší plochu a proto také budou méně hřát. Zároveň se zaměřte na způsob zapojení. V zásadě existují 3 způsoby - do elektřiny, do topného systému a nebo kombinovaný. Ne každý radiátor ale nabízí všechny tři možnosti, některé lze napojit jen do elektřiny, jiné pouze do topného systému. Více informací o vytápění rodinných domů najdete na stránkách: www.vytapeni-rodinnych-domu.c

Pokud chcete postavit dům s nízkými náklady na vytápění, zvolte program Nízkoenergetický dům od společnosti Ekonomické stavby: http://www.ekonomicke-stavby.cz/esp/prg_pnd.php. Vyhnete se tak chybám, které mohou způsobit, že zvýšené náklady na samotnou stavbu převýší následné úspory a základní podstata, tedy snaha ušetřit, se nakonec vytratí.

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu