Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

Kuchyně

Napsal dne 00. 00. 0000

Na kultuře stolování si zakládali již staří Římané, a proto není divu, že kuchyně je jednou z nejvýznamnějších místností v domě či bytu i dnes. Výzkumy ukazují, že v kuchyni trávíme podstatnou část našeho času. Orientovat se v novinkách a trendech, které nám dnešní doba přináší, je poměrně obtížné. Základní principy se ale časem moc nemění.

Sestavit funkční a zároveň estetickou kuchyni je poměrně obtížná záležitost, kterou by vám měl pomoci vyřešit odborník. Dodavatelé nabízejí obrovské množství produktů, od různorodých kuchyňských desek, přes nepřehlednou záplavu skříněk až po desítky či stovky různých doplňků. Základem kvalitní kuchyně je odborný návrh, založený na fyzických dispozicích kuchyně a na vašich individuálních požadavcích.

Kuchyně podle Feng shui

Kuchyně ve většině případů představuje srdce domácnosti. Učení Feng šuej ji navíc spojuje se zdravím a blahobytem. Z toho jasně plyne, že jakékoliv problémy v této místnosti se přenášejí na celou rodinu.

Rady pro harmonickou kuchyni:

  • V kuchyni je základem čistota. Kuchyně plná přístrojů, špinavého nádobí a dalších věcí podporuje strnulou a špinavou energii. Ta potom ovlivňuje kvalitu připravovaného jídla a špatná strava negativním způsobem ovlivňuje výkonnost všech členů domácnosti.
  • Skladujte pouze přiměřené množství jídla, nadměrné zásoby v sobě zadržují starou a zatuchlou energii, a to i v případě, že mají dlouhou trvanlivost.
  • Vylepšete svůj jídelníček, snažte se do něho přidat čerstvou zeleninu a ovoce. Nezdravé jídlo považujte za svého nepřítele a snažte se mu odolat.
  • Pokud během vaření stojíte čelem ke zdi, jsou vaše záda nechráněná, a to je pozice, která je v učení Feng shui považována za slabou. Problém může vyřešit zavěšení zrcadla na zeď.
  • Sporák a dřez by neměly být umístěny vedle sebe nebo naproti sobě. Doporučuje se prostor mezi nimi oddělit, například rostlinou nebo zeleným koberečkem.
  • Ve Feng shui je sporák symbolem bohatství, proto je dobré udržovat silnou energii ohně. A protože oheň je živen dřevem, je vhodné umístit v jeho blízkosti živé rostliny.
  • K pozitivní energii v kuchyni kromě rostlin přispěje i mísa s ovocem.
Podělte se s ostatními
    Pridat.eu