Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

Nadčasové zařízení domácnosti

Napsal dne 30. 10. 2011

 

Na samém začátku, když je celý dům nebo byt úplně prázdný, máte představy o tom, jak by měl být zařízený. Někdy je těžké vaše přání proměnit ve skutečnost. Proto se lidé obracejí na zkušené designéry nebo hledají inspiraci v hotových projektech.

 

Někdo si potrpí na to, aby jeho domácnost byla v souladu s nejmodernějšími trendy, nehledě na to, že některé kousky můžou snadno zastarat, někdo dá radši jen na svůj vkus a na nějakých módních trendech mi vůbec nezáleží. Moderní a vkusné zařízení však nemusí být hned nutně každou chvíli obměňováno. Stačí si vybrat nějaké nadčasové materiály, které se dají kombinovat v podstatě se vším. Mezi takové patří například dřevo nebo i plast. Správným výběrem barev, vhodných doplňků a jejich rozmístění nemůžete ve vaší domácnosti nic zkazit.

Jednotlivé místnosti

Moderní je také nemít v domácnosti zbytečně moc nábytku a doplňků. Je tedy potřeba dbát na dostatek úložných prostorů. Předsíň by měla působit prostorně. Proto se do malé předsíně dávají zrcadla, která ji opticky zvětší. Obývací pokoj by měl být místem odpočinku a ne výkladní skříní. I v ložnici by mělo být minimum nábytku. Rozhodně nemá sloužit i jako pracovna nebo televizní místnost. Moderní koupelny se navracejí k přírodním barvám.

Financování bydlení

K tomu, abyste byli schopni zaplatit si vlastní bydlení, vám můžou pomoci různé produkty finančního trhu nebo i státní půjčky. Jedním z produktů je stavební spoření, ke kterému každoročně dostanete státní podporu. Dále si můžete vyřídit hypotéku, které jsou dva druhy – účelová a na cokoli (někdy označovaná jako americká). Stát poskytuje půjčky pro mladé rodiny. Více informací o možnostech financování bydlení se dozvíte na webu http://pujcky-na-bydleni.cz.

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu