Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

Obývací pokoj

Napsal dne 29. 10. 2009

Vhodně zařídit a vymalovat obývací pokoje může být poměrně složité. Výrobci a média nás zásobují zaběhnutým klišé, jak by hlavní místnosti našeho domu či bytu měla vypadat. Vzdálit se této představě, byť jen nepatrně, může vyvolat spekulace, proč se právě váš obývací pokoj liší.

Obývací pokoje sloužili rodinám od nepaměti jako reprezentační místnosti, kde se schází rodina a návštěvy. To často vede k tomu, že se z něj stane jakási výkladní skříň rodiny, kdy se obyvatelé snaží udělat dojem. V této místnosti se také řeší většina rodinných problémů, organizuje se chod domácnosti a při odpolední kávě či víkendovém odpočinku se zde tvoří rodinná pohoda. Protože velkou částí jeho funkce je právě relaxace, je důležité, aby tento prostor plně vyhovoval individuálním vlastnostem a požadavkům jeho obyvatel.

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu