Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

Pár rad, jak si příjemně zařídit bydlení

Napsal dne 24. 09. 2011

 

Dobře zařízená domácnost nemusí znamenat to, že je vybavena nejmodernějším nábytkem a špičkovým elektronickým vybavením. Záleží také na správném výběru barev, materiálu i na samotném umístění zařízení v jednotlivých místnostech.

 

Se správným výběrem a sladěním různých druhů zařízení vám může poradit zkušený designér. Nikdo vám však nebrání si při zařizování domácnosti trochu pohrát. Pokud rádi jdete s módní vlnou, ale nechcete každou chvíli nově zařizovat celý interiér, stačí si vybrat nějaké „nadčasové“ druhy materiálů. Například plast a dřevo rozhodně nikdy nevyjdou z módy a navíc je lze vkusně kombinovat s ostatními druhy materiálů.

Zařizování jednotlivých místností

Předsíň je první místnost, kterou vaši hosté uvidí. Je to v podstatě jedna z vizitek vaší domácnosti. Vhodné je mít předsíň prostornou, zvláště pokud v ní chcete uskladňovat sezónní oblečení. Obývací pokoj je lidmi běžně využíván jako reprezentační místnost. Ale je také důležité, aby to byla místnost vhodná pro odpočinek. V ložnici má být hlavně klid a pohodlí. Rozhodně sem nepatří počítač nebo televize. Vhodné je ji vymalovat uklidňujícími barvami. Koupelna má stejně jako ložnice poskytovat pohodlí. Například snadný výstup z vany či sprchy. Moderní jsou přírodní odstíny barev.

Co ještě přispívá k bezstarostnému bydlení

Druh stavby, kde jste si interiér zařídili, také rozhoduje o tom, jak se v něm budete cítit. Moderní rodinné domy jsou již postaveny tak, aby jejich obyvatelům poskytovali zdravé domácí prostředí. Je toho docíleno například filtrací příchozího vzduchu, který je tak zbaven všech škodlivin. Tyto takzvané „úsporné stavby“ také omezují zbytečné tepelné ztráty a vytvářejí optimální teplotu. Díky tomu se ani nemusíte stresovat z vysokých účtů za energii.

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu