Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

Ráj pro děti

Napsal dne 12. 06. 2012 uživatel ivana.kotasova

Vytvořte bezpečný ráj pro děti
Nechce Váš miláček usínat v posteli sám?Nevadí, pořiďte si designové hnízdo pro celou rodinu nebo dopřejte dítku sladké sny na palubě kosmické lodi obklopené nábytkem ve stylu oblíbeného kresleného seriálu. Možností, jak udělat dětem radost, existuje spousta. Jak se v té záplavě nábytku vyznat, a hlavně co vybrat?

Pokud máte doma kojence, můžete zůstat v klidu. V prvních několika měsících si bez potíží vystačíte s apartním proutěným košíkem nebo dětskou postýlkou zaparkovanou vedle manželského lože. Nic ale netrvá věčně a zhruba od dvou let by mělo mít dítě vlastní pokojík. Pokud nechcete udělat při jeho zařizování hloupě chyby, mějte na paměti, že si estetika nemusí vždy rozumět s bezpečností.
Děti Kromě lásky potřebují hlavně dostatek volného místa, flexibilitu a útulné prostředí. Není proto nutné investovat hned od začátku do objemného nábytku. naopak. Chytřejším řešením je vybrat kvalitní lůžko a ponechat zbývající prostor volný. Podle potřeby pak pokojík můžete průběžně vybavovat solitéry sladěnými s jednoduchým designem. Na rozdíl od speciálního nábytku, který bývá zbytečně drahý a rychle se omrzí, vydrží nadčasové kousky řadu let.

Co by nemělo chybět….
Naprostým základem vybavení dětského pokoje jsou kvalitní prostorná postel, ergonomická židle, multifunkční stolek se zaoblenými hranami, bezpečné skříňky odpovídající velikosti dítěte, regály a úložné prostory na hračky. Podlaha by měla být dřevěná nebo laminátová, aby ji bylo možné snadno setřít a vyluxovat. Chybět by na ní neměl kusový měkoučký nealergenní koberes s krátce střiženým vlasem, který tlumí zvuky, hřeje a chrání dítě před nárazy. Širokou nabídku s vtipnými a zajímavými motivy najdete na:
http://www.pointshop.cz/koberce/detske-koberce-1.htm

134.jpg

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu