Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

Rekonstrujte obydlí

Napsal dne 28. 04. 2011

Toužíte-li po pěkném moderním interiéru, pak rekonstruujte své bydlení!

 

Toužíte-li po pěkném moderním interiéru, pak rekonstruujte své bydlení!

Toužíte po pěkném moderním interiéru, ale váháte, zda investovat do rekonstrukce nebo žít raději v dosavadních podmínkách? Záleží především na tom, zda se jedná o rekonstrukci vašeho bydlení z důvodu funkčního nebo z důvodu estetického.

 

 

Rekonstrukcí získáte nejen vzhlednější, ale i úspornější bydlení

V případě, že se pro rekonstrukci svého bydlení rozhodnete, důkladně promyslete nejen to, kolik budete chtít do rekonstrukce investovat, ale také to, jak zásadní změny v interiéru budete chtít provádět. Při rekonstrukci starších bytů nebo domů se nejčastěji provádí rekonstrukce koupelny a WC, dále pak modernizace kuchyně, tedy pořízení nové kuchyňské linky, výměna starých podlahových krytin za moderní plovoucí nebo korkové podlahy či dlažby. V tomto případě se spíše jedná o rekonstrukci rodinného domu z estetického hlediska. Stejně tak nové vymalování, nákup nového nábytku a dekorací nemá s funkčností původního interiéru nic společného. Zatímco výměna starých dřevěných oken za nová plastová už funkční důvod pro rekonstrukci přináší. Výměna oken nebo balkónových dveří může v budoucnosti minimalizovat úniky tepla a přinést tak značné finanční úspory. Peníze vám může uspořit také rekonstrukce střechy nebo zateplení stěn. Při rekonstrukci však dbejte hlavně na to, aby nově pořízené předměty byly opravdu kvalitní, aby investice do rekonstrukce rodinného domu nebo panelového bytu nebyla zbytečná.

 

 

Jak zrekonstruovat vaše bydlení? Inspirujte se!

Pokud nemáte vlastní představu o tom, jak lze modernizovat interiér vašeho bydlení, zapátrejte na internetu. Například v galerii interiérů od Ekonomických staveb s.r.o. naleznete mnoho zajímavých tipů na zařízení nového bydlení. Uvažujete-li o barevné změně fasády rodinného domu, vyzkoušejte si, jak by mu vámi vybraný nový „kabát“ slušel.

 

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu