Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

Vypěstujte si v kuchyni vlastní bylinky

Napsal dne 09. 09. 2011

Pokud jste už někdy vyzkoušeli čerstvé bylinky přímo ze zahrádky, pak víte, že se nedají srovnat s těmi, které koupíte už nasušené v supermarketu.

Vypěstovat si vlastní bylinky přitom není nic složitého, můžete je klidně pěstovat i v truhlíku v kuchyni. Potřebujete jen slunné místo u okna a trochu zeminy. Jaké bylinky se takto dají pěstovat? V podstatě všechny základní bylinky, které v kuchyni běžně používáme – tymián, bazalka, šalvěj, rozmarýn, majoránka, pažitka, petrželka, ale i máta na oblíbený letní nápoj mojito.

Většina bylinek je poměrně nenáročných, potřebují jen dostatek světla a tepla. Nejlepší je tedy pěstovat je na okně na jižní nebo západní straně domu. Nakupte pěkné květináče nebo truhlíky, drenáž, kvalitní zeminu a hnojivo a můžete se do toho pustit. Pro domácí pěstování se doporučuje koupit raději předpěstované sazenice, než se je snažit vypěstovat ze semínek. Zasazené bylinky nezapomeňte pravidelné zalévat a také zaštipovat, aby byly hezky košaté. Bylinky váš byt hezky provoní a zároveň i zútulní jeho interiér.

Máte zahradu? Využívejte ji!

Pěstování bylinek v doma květináči se vyplatí zejména v paneláku. Pokud totiž bydlíte v domě se zahradou, pak je samozřejmě lepší pěstovat rostliny venku, na terase nebo na záhonku. Jestliže se zahradou zatím nemáte moc zkušeností, pak se podívejte na stránky www.zahrady-rodinnych-domu.info, kde najdete spoustu zajímavých a užitečných informací.

Jak získat dům se zahradou co nejefektivněji

Pokud se teprve chystáte si domek se zahrádkou pořídit a hledáte co nejekonomičtější řešení, pak se podívejte na program Génius od společnosti Ekonomické stavby: http://www.ekonomicke-stavby.cz/esp/prg_ppg.php. Díky důslednému čerpání dostupných státních podpor můžete s programem Génius snížit vaši měsíční splátku až o více než 2000 Kč. A to už se vyplatí!

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu