Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

Zařizování nového bydlení

Napsal dne 09. 09. 2011

Zařizování vašeho interiéru si můžete příjemně užít. Kombinujte různé zajímavé kusy nábytku, použijte příjemné barvy. I když budete následovat nejnovější trendy, nemusíte se bát, že byste za pár chvil museli všechno měnit - vše se dá zkombinovat tak, aby váš interiér byl stále moderní.

 

Kromě výběru nábytku a dalšího nezbytného vybavení, je také důležitý výběr barev. Barvy určují, zda se doma budete cítit příjemně vy i vaši hosté. Novým trendem v oblasti bydlení je také zařizování domácnosti podle feng shui. Je to staré čínské učení, které má ve vašem domově nastolit harmonii. Zařízení domácnosti podle feng shui vám může pomoci zlepšit všechny oblasti vašeho života.

Zařizování jednotlivých místností

Začněme u předsíně, jelikož se jedná o první místnost, kterou uvidí vaši hosté, když k vám vstoupí. Předsíň by měla být prostorná - dá se opticky zvětšit pomocí zrcadel. Podle feng shui by předsíň měla být samozřejmě čistá a upravená, jelikož je to vaše vizitka pro hosty. Zrcadlo by nemělo být přímo proti dveřím, aby neodráželo pozitivní energii zpět. Obývací pokoje by neměly sloužit jen jako reprezentační místnosti, ale i jako pokoje, kde si můžete odpočinout. Podle feng shui není dobré obývací pokoj přeplňovat zbytečnými věcmi, protože by to bránilo toku energie. Ložnice by měla být zařízena tak, aby se vám v ní dobře spalo přes noc a příjemně relaxovalo přes den. Podle feng shui by zde neměl být počítač ani televize. Při zařizování dětského pokoje dbejte na bezpečnost. Feng shui radí používat přírodní materiály. Trendem v zařizování koupelny je návrat k přírodě, jako protiváha proti přetechnizovanému světu.

Pokud potřebujete zmodernizovat své bydlení, máte i možnost si půjčit od státu jeden z úvěrů pro mladé rodiny.

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu