Novinky

Stavební veletrhy BRNO 2013

19. 03. 2013

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 budou již 18. ročníkem probíhat Stavební veletrhy Brno. Více v článku na Stavební veletrhy BRNO 2013

Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

19. 03. 2013

Souběžně s výstavou MDŽ (Moderní design pro ženy) proběhne též výstava Světlo v architektuře. Více v článku na Světlo v architektuře, Happy Home - zelené bydlení v Praze lifestylová přehlídka Motion

MDŽ (Moderní design pro ženy)

08. 03. 2013

Modelový byt v Praze Více v článku na MDŽ (Moderní design pro ženy)
Bulletin Ekonomických staveb


Katalog rodinných domů

Objednejte si zdarma tištěný katalog

Naše tipy

 

Reklama: Kvalitní krbová kamna do bytu

Sedačky na schodiště - znovu po schodech nahoru i dolů

Moderní klimatizace do kanceláře.

Spotřebiče jsou srdcem každé kuchyně. Specializovaný obchod Vestavné spotřebiče nabízí spotřebiče Bosch, Siemens, AEG i produkty mnoha dalších značek.

nábytek a kuchyňské linky

Rady a tipy, jak zařídit vaši koupelnu.

Sídlo pro firmy

Zařiďte si interiér své novostavby podle současných trendů.

Nové Pardubické byty v příjemném prostředí na byty pardubice.eu.

Zařizujeme kuchyň - třetí část

Napsal dne 01. 05. 2012 uživatel ivana.kotasova

Zařizování kuchyně – zkuste si to nanečisto

 

Máte už jasnou představu o tom, jak by Vaše nová kuchyně měla vypadat? Ještě před tím, než přistoupíte k realizaci, Vám doporučujeme takzvanou zkoušku nanečisto.

Velmi často se totiž stává, že v samotném procesu plánování kuchyně dojde k závažné chybě, která se následně velmi obtížně odstraňuje. Takovým nepříjemným překvapením však můžete s přehledem předejít. Stačí jen plánovat s těmi správnými pomocníky Když se navíc pojistíte tím, že využijete jedné velmi zajímavé možnosti, riziko vašeho pochybení se sníží na minimum – zkusit si svou naplánovanou kuchyni, jak se říká , nanečisto. Jak taková zkouška probíhá? Celkem jednoduše. Ve vybraném kuchyňském studiu vám na základě vašeho plánu poskládají skutečnou kuchyni. K tomu samozřejmě použijí skříňky, které naplní kuchyňskými potřebami i potravinami. Vaším úkolem není nic jiného než si vše „ohmatat“. Pokud zjistíte, že se vám v kuchyni pracuje nepohodlně, zkuste skříňky přestavět. Přestavujete do té doby, dokud nejste s výsledkem spokojeni. Tuto službu ocení především budoucí majitelky a majitelé kuchyní, kteří nemají dobrou představivost a klasické výstupy z počítačových programů je plně neuspokojí. Během zkoušky si také můžete dobře rozmyslet kolik kuchyňských spotřebičů, nádobí a dalšího vybavení budete skutečně potřebovat. Aby se vám nestalo, že v kuchyni na zkoušku bude fungovat vše jako na drátkách, doma pak zjistíte, že máte nedostatek úložných prostor.

I toto řešení má pochopitelně také své odpůrce, kteří tvrdí, že zkouška kuchyně na nečisto je naprosto zbytečná. Svou kuchyni potřebujete minimálně tři čtyři týdny intenzivně používat, abyste přišli na to, co by šlo udělat mnohem líp. Je sice pravda, že čím déle kuchyni pracujete, tím více nedostatků pravděpodobně odhalíte. Ale kam by to dopracovala kuchyňská studia, kdyby dávala lidem domů zdarma kuchyně na zkoušku? Avšak na ty úplně zásadní nedostatky většinou přijdete hned, jakmile se začnete v kuchyni pohybovat. Takže proč si to nezkusit? Bude Vás to stát jen trochu času a získat můžete mnoho:-).

Podělte se s ostatními
    Pridat.eu